Sukienki na milion okazji – Aglaia

Żeby nie było, że nie ostrzegaliśmy – jedna Aglaia w szafie wzmaga apetyt na więcej! Czy masz już Aglaię w swojej szafie?

Dzisiejszym wpisem chcielibyśmy zacząć cykl poświęcony konkretnym modelom i krojom. Na tapet bierzemy jedną z naszych pierwszych sukienek – szmizjerkową Aglaię z charakterystyczną stójką. 

Wiesz, że w całej historii naszej marki, wypuściliśmy w świat aż… 190 wariantów Aglai?! Może pamiętasz te historyczne już wzory:

Aglaia jest sukienką na milion okazji. Świetnie pasuje – szczególnie w wersjach jednokolorowych – do pracy, ale też sprawdza się na co dzień – dzięki szarfie można ją dopasować w talii, a guziki ułatwiają regulację dekoltu. Mamy karmiące zachwycają się, że w Aglaiach można dyskretnie karmić piersią.

W naszej ofercie stale przewijają się modele z bawełny (również tej o splocie oxford), wiskozy, wełny czy lnu. Przeważają wzory kwieciste, choć nie zabrakło i geometrii czy zwierząt. Na jesień/zimę zwykle więcej w Marie Zélie Aglai wełnianych czy uszytych z bawełny o wyższej gramaturze (charakterystyczna mięsista tkanina, tak uwielbiana przez nasze klientki). 

Zobacz, jakie wariaty aktualnie można znaleźć w naszym sklepie, i zainspiruj się zdjęciami naszych klientek. 

A tak przedstawiają się nasze Aglaie w akcji: 

A Ty? Masz już swoją Aglaię w szafie? Zapraszamy do naszego sklepu – TUTAJ