Sukienki dla mamy i córki

Wiosna „spełnia jak co roku swoje obowiązki”, jeszcze jej nie widać, jeszcze oficjalnie się nie przywitała, ale już szykuje małe niespodzianki. Tu prymulki wychylą swe główki, tam hiacynty… Gdy nastaje przedwiośnie, odczuwamy potrzebę, by jak najczęściej otaczać się kwiatami!

Z okazji Dnia Kobiet swoją premierę miał wzór Donna, który pojawił się na Duilin, Melaniach i… Minimeliach. Ku naszej wielkiej radości ponownie zawitały u nas sukienki dla dziewczynek, dzięki którym możesz stworzyć wspólne stylizacje z córką. Sukienki zachwycają kwiatowym printem i lekkością, a sprawdzą się na wiosenne uroczystości – komunie, chrzty, przyjęcia, wesela…

Minimelie są uszyte z bawełny, a więc z naturalnego materiału, który ma zbawienny wpływ na skórę Twojego dziecka, nie zapaca jej i nie wywołuje alergii. Na sesji zdjęciowej nasze małe modelki bawiły się doskonale, skacząc, biegając, a nawet robiąc… szpagaty. Potwierdziły tym samym wygodę naszych sukienek, które celowo są uszyte jako trochę luźniejsze – możesz je dopasować w talii dzięki wszytej szarfie. Ucieszy Cię również długość midi – sukienka posłuży dłużej.