Sukienka? Marie Zélie

Czy często zdarza Wam się zwrócić uwagę na sukienkę nieznajomej, ale nieśmiałość powstrzymuje przed zapytaniem, skąd ją ma?

Czy często zdarza Wam się zwrócić uwagę na sukienkę nieznajomej, ale nieśmiałość powstrzymuje przed zapytaniem, skąd ją ma?

Nasza najnowsza kampania „Sukienka? Marie Zélie” zabierze Was w świat codziennych sytuacji, w których możliwe, że pomyślałyście „Ach, a mogłam przecież zapytać… Teraz ta sukienka chodzi mi po głowie…”.

W pracy, na zakupach, przy porannym joggingu czy odbieraniu dzieci ze szkoły, w restauracji… Zachęcamy do przełamania się i otwartości! Bo przecież szczere zainteresowanie ubiorem drugiej osoby może jedynie wzbudzić w pytanej radość!

Do stworzenia serii krótkich, 6-sekundowych spotów została zaangażowana ekipa marketingowo-fotograficzna Marie Zélie. Charakterystyczna kwestia Sukienka? Marie Zélie” staje się hasłem przewodnim kampanii, którą już od kilku tygodni możecie oglądać na YouTubie (format niepomijalnej reklamy trwającej 6 sekund).

Czasem wystarczy tylko szybki rzut okiem, by wychwycić charakterystyczne cechy danej marki. Jeśli miałybyście wskazać je w sukienkach Marie Zélie, co by to było?