Bestsellerowy model w tańszej odsłonie!

Butelkowa zieleń, granat, ciemny róż i bordo – nasza wielka czwórka! To jedne z ulubionych kolorów naszych klientek. Od teraz, dzięki debiutującej w Marie Zélie produkcji zagranicznej, nowe Rity w niższych cenach!

W sklepie online pojawiły się kopertowe Rity w bardzo atrakcyjnych cenach – tę partię sukienek mogliśmy wycenić taniej za sprawą nowej produkcji, którą uruchomiliśmy w Bangladeszu. Tak, otwieramy się na nowe – od teraz część naszego asortymentu będzie szyta w Polsce (również na miejscu – w naszej pracowni), a część w Turcji i Bangladeszu.

Nowe produkty są również najwyższej jakości, podobnie jak te, które dotychczas szyliśmy w Polsce, a projekty nadal powstają w pracowni Marie Zélie w Gdańsku. Nasi nowi producenci są sprawdzeni, doświadczeni i mogą pochwalić się realizacjami dla światowych marek, więc o poziom ich odszyć jesteśmy spokojni. Dlaczego zdecydowaliśmy się na produkcję zagraniczną? Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientek – oferujemy produkt najwyższej jakości w przystępnej cenie. Dzięki temu chcemy dotrzeć do jak największej liczby kobiet, które są zainteresowane noszeniem klasycznych i uniwersalnych sukienek.

Uprzedzając pytania – tak, długo testowaliśmy szwalnie, z którymi zdecydowaliśmy się współpracować. Z każdym z zagranicznych dostawców podpisujemy Kodeks Postępowania Marie Zélie, który zobowiązuje ich do zachowywania podstawowych standardów w kwestii godziwego wynagrodzenia, przestrzegania czasu i higieny pracy, zasad BHP, zakazu pracy nieletnich oraz dbania o środowisko naturalne.
Zarówno rodzima, jak i zagraniczna produkcja odbywa się na najwyższym poziomie, o którym świadczy m.in. certyfikat GOTS — zaświadczenie potwierdzające produkcję ekologicznej bawełny oraz porozumienie Accord — świadczące o bezpieczeństwie pożarowym i budowlanym fabryk. Nad całością procesu czuwają nasi doświadczeni pracownicy, którzy znają producentów i obserwowali produkcję na własne oczy. 

W najbliższym czasie w sklepie pojawią się kolejne produkty z zagranicznej produkcji, wszystkie będą dokładnie oznaczone, więc każda klientka będzie mogła podjąć świadomą decyzję.

Więcej o zagranicznej produkcji Marie Zélie