Uśmiech jesieni

Jesień w rytmie country? Kapelusz, pożółkłe łąki, stogi siana, rozległe, puste plaże, którymi przed chwilą galopowały jeszcze konie… Jesień bywa zaskakująca!

Czasem deszczowa, ciemna, ponura, za chwilę złota i skąpana w słońcu! Czy to w świetle miast, czy w otoczeniu surowej przyrody – dobrze otulić się naszą wełną! Aż chce się w niej podrygiwać w rytm muzyki! Bo ciepłą jesień lubimy najbardziej!Stąd motyw przewodni naszej jesiennej kampanii – wełniane płaszcze ze starannie wyselekcjonowanych źródeł – Harris Tweed, Nova Fides i Picchi! 

By nakręcić nasz klip reklamowy, wyruszyliśmy w plener – na plażę w Górkach Zachodnich, do rezerwatu przyrody Źródliska w Dolinie Ewy w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, na farmę dyń i w miejski zgiełk Gdańska Wrzeszcza. Termin sesji przekładaliśmy dwa razy, w końcu zaryzykowaliśmy, bo modelka nie mogła już dłużej czekać – mimo stosunkowo nieciekawego poranka mieliśmy na planie prawdziwie jesienną mieszankę pogodową. Zachmurzenie, wiatr, trochę słońca, ciutkę deszczu. O tej porze roku poziom endorfin spada, czasami razem ze łzą za minionym latem. Wrzesień i październik jeszcze się bronią, ale już o listopadzie mówią (a raczej śpiewają), że to „niekochana kobieta, co narzeka, narzeka, narzeka”.

Zmieńmy nasze nastawienie do jesieni. Wytężmy wzrok, by dostrzec jej… uśmiech! 

fot. J. Szyszka
fot. J. Szyszka
fot. J. Szyszka
fot. J. Szyszka
fot. J. Szyszka