Sukienki na lato? W Marie Zélie!

Latem jesteśmy w ciągłym ruchu! Przemierzamy Polskę i świat, wciąż mając ochotę na więcej, póki słońce, urlop, pogoda… Pakujemy walizki dużo częściej niż w pozostałe pory roku, z jeszcze większą troską zwracając uwagę na jakość materiałów, ich przewiewność, a przede wszystkim naturalność. To często dobry czas, by przejrzeć garderobę i pozbyć się tego, co w niej zalega. Dla naszego dobra bez żalu powinniśmy się pożegnać z produktami uszytymi z poliestru czy akrylu. Zaprośmy zamiast nich do szafy więcej ubrań z bawełny, wiskozy i lnu

W wakacje więcej osób ma ochotę na kolory – wybieramy sukienki jasne, kwieciste, pozytywnie nastrajające. Widać to wyraźnie po zdjęciach, które pojawiają się w social mediach jak grzyby po deszczu. A sukienki Marie Zélie – jak już wiele razy pisaliśmy – poprawiają humor i dodają pewności siebie!

W poniższym zestawieniu prezentujemy nasze sukienki w akcji – niech zdjęcia będą dla Was inspiracją, czymś więcej niż fotografie modeli na stronie sklepu. Chcemy pokazać, że poza uroczystościami i większymi okazjami, mogą się one świetnie sprawdzić jako #miejskiesukienki – do biegania po mieście i do pracy.

fot. @thecarryonchronicles

fot. @ingrid.zen.moments
fot. @mybeach_addiction
fot. @nonstop_travellers
fot. @mirandasnotebook
fot. @phanniepa
fot. @robertaferrante__
fot. @dezire.eu
fot. @gardenofdalia
fot. @lindagoeseast
fot. @alicemarzuffi
fot. @uptowngirlblog
fot. @dimi_venou
fot. @anamariadarla
fot. @anotherside_of_me
fot. @wherelindagoes
fot. @evavelt
fot. @ralucaandreea96
fot. @thecarryonchronicles
fot. @anikoktna
fot. @simply.by.michelle