Rajskie ptaki, koty, dalmatyńczyki… czyli zwierzyniec Marie Zélie

Wzory zwierząt na sukienkach, spódnicach i bluzkach od lat cieszą się niesłabnącą popularnością! W Marie Zélie wszystko zaczęło się od spódnicy Nefele Equo w konie…  

Odezwały się głosy, że takich niekwiatowych wzorów brakowało w naszej ofercie. Posypały się propozycje i życzenia na naszym fanpage’u – „uszyjcie coś w jaskółki”; „koty, koty – gdzie są koty?!”, „czy będą leśne zwierzęta?”, „marzy mi się wzór w chrabąszcze”… Zaczęliśmy zatem poszukiwania, które trwają do dziś. Jeśli tylko rzucą nam się w oczy jakieś zwierzęta, nie wahamy się długo. Lista zwierząt, które „wlazły” do szaf naszych klientek i się w nich zadomowiły, jest długa: pawie, mewy, żurawie, kaczki, motyle, ćmy, jaskółki, tygrysy, konie, koty, psy, a nawet węże. A lista wciąż niewyczerpana, więc można się spodziewać kolejnych perełek do kolekcji. 

Wzory powyżej przeszły już do historii (poza pojedynczymi modelami, których ostatnie rozmiary jeszcze są w sklepie), czasem pojawiają się w serwisach sprzedażowych lub na aukcjach, a jako że nie szyjemy na masową skalę – są naprawdę niepowtarzalne! 

Aktualnie w sprzedaży zwierząt również nie brakuje, choć poukrywały się nieco i trzeba wprawnego oka, by je odszukać.