Przywołujemy wiosnę! Kulisy naszej wiosennej kampanii “Gardenia”!

Połowa marca to czas, w którym każdy zaczyna coraz mocniej wyczekiwać upragnionego ciepła. Choć miesiąc ten potrafi zaskoczyć nas pięknym słońcem, to powietrze jest wciąż zdecydowanie zimowe i mroźne.

Czy jest sposób na to, by niczym za pomocą magicznej różdżki, zmienić otaczającą nas aurę?

Okazuje się, że zgrana ekipa, ciekawy scenariusz, trochę szczęścia w postaci sprzyjającej pogody, wystarczy, by stworzyć odpowiednie warunki. Całość oczywiście okraszona najnowszą, wiosenną kolekcją, przepełnioną kwiecistymi akcentami.

Wraz z ekipą A12 Team udaliśmy się do szklarni w Redzie. Do szklarni wyjątkowej, ponieważ na co dzień zajmującej się uprawą kilkunastu odmian tulipanów. Nasza główna bohaterka wcieliła się w rolę ogrodniczki dbającej o otaczające ją, tulipanowe morze.

Wśród filmowych stylizacji nie mogło zabraknąć Aglai – sukienki, która jest z nami od początków istnienia marki. Dodatkowo dobraliśmy Livię, Colette, spódnicę Carissę oraz model, który swą premierę miał miesiąc temu – sukienkę Elizę. Wszystkie z nich uszyte z przewiewnych i naturalnych materiałów zapewniły komfort modelki w bardzo ciepłej szklarni. Niektórzy z ekipy, pocąc się w akrylowych swetrach, zrozumieli, że naprawdę warto zwracać uwagę na skład swoich ubrań! 

Ten dzień zdecydowanie wypełnił nas słońcem i uśmiechem. W rytm skocznej muzyki wraz z modelką Marią tańczyła cała nasza ekipa. 

Produkcja: A12 Team
Modelka: Marika
Zdjęcia backstage: Justyna Szyszka