Noście czapki, drogie Panie!

Czapka – w dzieciństwie wstydliwie chowana do kieszeni, zdejmowana z głowy, gdy tylko mama zniknęła z zasięgu wzroku… Śmiejemy się do tych wspomnień, bo teraz czapka to nieodzowny element stylizacji, dodatek, który dodaje koloru, a przy okazji grzeje w uszy. Noście czapki, drogie Panie!

Gdy wiatr mocniej powieje, a my zaczynamy częściej pociągać nosem – znak, że trzeba się zaopatrzyć w nakrycie głowy. Nie zawsze kojarzy nam się dobrze, np. gdy zdejmujemy czapkę, a włosy naelektryzowane stają nam dęba… Czy wiesz, że większość czapek dostępnych (również dla dzieci!) w popularnych sieciówkach ma w swoim składzie 100% akrylu?! Głowa poci się w nich niemiłosiernie, a włosy szybciej się przetłuszczają. Wybieraj mądrze czapki i berety uszyte na naturalnych materiałów (np. bawełny czy wełny).

Czapka wełniana bordowa

Czapka jest nie tylko elementem dekoracyjnym – chroni nasze uszy, zatoki oraz cebulki włosów. Te ostatnie pod wpływem zimna ulegają znacznemu osłabieniu, co ma wpływ na kondycję włosów, ich wypadanie, przesuszanie się czy rozdwajanie.

Jak co roku mamy dla Ciebie propozycje – czapki, berety i kapelusze wykonane z wełny. I jak co roku – zaszaleliśmy z kolorami! Sama zobacz – TUTAJ

Beret wełniany ciemnozielony
Kapelusz Fedora bordowy