Mama w sukience

Często spotykamy się ze zdaniem, że najwygodniejszym strojem dla młodej mamy są… dresy. Codzienna krzątanina przy dziecku, karmienie, zabawa na podłodze, wycieranie śladów po brudnych łapkach czy wyjścia na plac zabaw – to wszystko wymaga od mam stroju wygodnego… i odpornego na plamy.
– Sukienka? Nieeee, wolę spodnie – odpowiada wiele mam przyzwyczajonych do szybkiego, miejskiego życia. Sukienki się podwijają, trudno znaleźć ładną, większość jest z poliestru albo nie można w nich karmić.

A tymczasem… jedne z najczęściej wyszukiwanych haseł w naszym sklepie to frazy: „sukienki dla mam”, „sukienki do karmienia”, „sukienki na komunię i chrzest”.

Mamy – o czym dobrze wiemy – polubiły naszą ofertę! Dzięki licznym modelom kopertowym i zapinanym na guziczki w Marie Zélie można znaleźć wiele modeli pasujących na co dzień i większe okazje. Wymieńmy choćby AglaięHypatięPoloFilomenęRosęAlmęDuilinRitęAlodię…. Wszystkie sukienki, w których da się karmić piersią zgromadziliśmy tu (KLIK).

Poza tym dużym zainteresowaniem cieszą się u nas modele dzianinowe (wiskozowe i bawełniane), które są rozciągliwe, tuszują niedoskonałości figury i nie krępują ruchów. Znajdziesz je tu (KLIK).

Zresztą – żeby nam uwierzyć, musisz przekonać się sama, jak fenomenalne są nasze propozycje. Niech potwierdzeniem naszych słów będą one – mamy, które nam zaufały.

Maj to wyjątkowy miesiąc pełen uroczystości (komunie, chrzty, wesela, Dzień Matki), które wymagają specjalnej oprawy! Jeśli szukasz sukienki kwiecistej, dzianinowej, wiskozowej, do karmienia czy na wakacyjny wyjazd etc., koniecznie sprawdź naszą ofertę!