Garachico – nowa kampania Marie Zélie!

W słońcu skąpane Garachico kryje w sobie wiele tajemnic i ciekawych historii. Mimo niełatwej przeszłości dzieli się tym, co najlepsze. Plaże otoczone zastygłą magmą, fantazyjnie pomalowane domy, tropikalna roślinność. I w tej scenerii ona – kobieta w sukienkach Marie Zélie. Pełna optymizmu, radości, z pomysłami na własne życiowe scenariusze. Marzenia zwykle rozkwitają latem!

¡Hola! Z wielką radością dzielimy się kolejną kampanią reklamową zrealizowaną we współpracy ze studiem A12. W te wakacje postanowiliśmy wyruszyć z kamerą nieco dalej.

Lockdown, zamknięte granice i liczne obostrzenia wielu dały się we znaki, dlatego chcieliśmy naszym filmem odpowiedzieć na marzenia i tęsknoty za swobodą oraz przestrzenią.

Teneryfa – wyspa rajskich papug, egzotycznej roślinności i piaszczystych plaż – stała się idealną scenerią, by dać zapowiedź naszej letniej kolekcji.

W tym sezonie postawiliśmy przede wszystkim na przewiewny len (o jego dobrodziejstwach przeczytasz TU), cieniutką wiskozę, która idealnie chłodzi w upały, i wysokiej jakości bawełnę. Nie ma w naszej ofercie miejsca na poliester, którego tak dużo w skepach, a który tak negatywnie wpływa na naszą skórę.
Poza tym zadbaliśmy o różnorodność kolorystyczną i oryginalne wzory – latem ma się większy apetyt na mniej zachowawcze odcienie.

Modelka Carlota to mieszkanka Wysp Kanaryjskich – od razu odnalazła się w naszej stylistyce, pokazując paletę emocji, o które nam chodziło: zamyślenie, odrobinę niepewności, lekkiego niepokoju, ale też spokój, radość i nadzieję.

Bo nasze projekty są dla wszystkich kobiet! Chcemy, by cieszyły oko, dodawały pewności siebie i były spełnieniem marzeń o sukienkach pięknych i uszytych z naturalnych materiałów.

A jakie są nasze marzenia? Proste – pragniemy, by jak najwięcej kobiet zdecydowało się zabrać sukienki Marie Zélie na wakacje!

Director: Marcin Biedroń | A12.
Photography & editing: Łukasz Gołas | A12.
Model: Carlota | Pop House
Hair & makeup: Aleksandra Przyłuska
Production : Monika Biedroń | A12.
Production assistant: Diana Raczkiewicz | A12.