Płaszcz Debora czarny – wełna Nova Fides

878.80 2197.00

Debora to dwurzędowy, płaszcz o prostym kroju, z wąskimi klapami i klasycznymi kieszeniami z patką. Rękaw zakończony jest 4 ozdobnymi guzikami. Płaszcz posiada podszewkę z wiskozy twill - wytrzymałego materiału o diagonalnym splocie i jedwabnym chwycie.

Płaszcz uszyty jest z mieszanki wełny jagnięcej Nova Fides i kaszmiru oraz poliamidu, który ma wpływ na trwałość płaszcza. Wełna Nova Fides posiada oznaczenie RWS (Responsible Wool Standard) – jest to certyfikat nadawany hodowcom, potwierdzający dobre traktowanie zwierząt przez całe ich życie. Oprócz zapewnienia dobrostanu zwierząt certyfikat reguluje zasady pozyskiwania wełny. Dopuszcza się tylko humanitarny i możliwie najmniej stresujący dla zwierząt proces pozyskiwania runa z żywych osobników.

  • Dwie kieszenie z patką
  • Materiał wierzchni: 75% wełna jagnięca Nova Fides, 20% poliamid, 5% kaszmir
  • Wełna posiada certyfikat RWS
  • Gramatura: 550g/m2
  • Podszewka 100% wiskoza typu twill
  • Guziki rogowe (70% róg bawoli, 30% żywica)

    Do płaszcza dołączamy drewniany wieszak bukowy oraz logowany pokrowiec.

    DEBORA
    ROZMIAR3234363840424446
    DŁUGOŚĆ9596979899100101102
    SZEROKOŚĆ RAMION3738394041424344
    DŁUGOŚĆ RĘKAWA61,56262,56363,56464,565
    SZEROKOŚĆ NA LINII KLATKI PIERSIOWEJ42,544,546,548,550,552,554,556,5
    SZEROKOŚĆ DOŁU RĘKAWA13,2513,513,751414,2514,514,7515
    SZEROKOŚĆ TALII4244464850525456
    DŁUGOŚĆ STANU29,530,531,532,533,534,535,536,5

    W naszym sklepie jest możliwość skorzystania z trzech form dostawy:

    • Paczkomaty
    • Wysyłka kurierem na terenie Polski

    Dla zamówień poniżej 200 zł koszt wysyłki wynosi:

    • Paczkomaty: 8 zł brutto
    • Wysyłka kurierem na terenie Polski: 18 zł brutto

    Obie formy dostawy na terenie Polski są darmowe dla zamówień od 200 zł.

    Zgodnie z regulaminem deklarujemy, że zamówienia wysyłamy w ciągu 7 dni roboczych, jednak zazwyczaj są to dwa następne dni robocze po potwierdzeniu otrzymania wpłaty.

    W celu omówienie wszelkich szczegółów dotyczących zamówienia i dostawy towaru prosimy o kontakt mailowy: info@mariezelie.com bądź na czacie dostępnym na stronie sklepu.

    Masz możliwość zwrotu zakupionych ubrań w ciągu 30 dni od daty otrzymania przesyłki.

    Jeśli chcesz skorzystać z tej możliwości, wypełnij formularz elektroniczny znajdujący się tutaj

    Zawartość paczki ze zwrotem:

    • Ubranie nie może nosić śladów używania (w tym zapachów)
    • Ubranie musi być w oryginalnym opakowaniu (folia, zawieszka)
    • Napisz na paczce/ w paczce numer zamówienia

    Możesz korzystać z 4 opcji zwrotu:

    • skorzystać ze zwrotu do jednego z ponad 5000 punktów DHL (np. Żabka, inmedio, Relay) - koszt 10 zł (tymczasowo nieczynna)
    • skorzystać ze zwrotu przez InPost Paczkomaty - koszt 10 zł
    • zwrócić przesyłkę samodzielnie wysyłając ją na adres Marie Zélie S.A. al. Grunwaldzka 487 C 80-309 Gdańsk
    • przynieść zwrot do showroomu Marie Zélie przy ul.Noakowskiego 9 w Gdańsku (tymczasowo nieczynna)

    Podczas wypełniania formularza możesz wybrać opcje zwrotu za pośrednictwem paczkomatu.
    By to zrobić wystarczą 4 kroki:

    1. Wypełnij elektroniczny formularz zwrotu wybierając opcję 'Chcę skorzystać ze zwrotu przez InPost Paczkomaty - koszt 10 zł'
    2. Zostaniesz przeniesiony na stronę usługi szybkiezwroty dostarczanej przez inpost na której uzupełnij prosty formularz
    3. Poczekaj na akceptacje zgłoszenia i odbierz kod zwrotu SMS/email
    4. Umieść kod zwrotu i numer zamówienia na paczce
    5. Nadaj zwrot w Paczkomacie

    Koszt takiej usługi to 10 zł, zostanie ona pobrana poprzez zmniejszenie wysokości zwracanych pieniędzy za zamówienie.

    Wymiany:
    Aktualnie nie ma możliwości zrealizowania wymiany. Prosimy o złożenie odrębnego zamówienia.

    Zwrot płatności:
    Zwrotu płatności dokonamy przelewem na numer konta podany w formularzu zwrotu.

    Potrzebne formularze:

    ZWROT/REKLAMACJA: Formularz odstąpienia od umowy / reklamacji

    Ważne: adres wysyłki zwrotów i reklamacji jest inny, niż adres siedziby firmy (tj. adres, pod którym firma jest zarejestrowana)

    Nie przyjmujemy przesyłek z opłatą za nadanie przerzuconą na adresata.

    Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych do punktów odbioru - nie przyjmujemy przesyłek typu Paczkomat, Paczka w Ruchu, etc.. Przyjmujemy tylko przesyłki pod poniższy adres, bądź przesłane w formie wygodnego zwrotu do punktu DHL lub InPost, zgodnie z procedurą opisaną w elektronicznym formularzu zwrotu.

    Zwroty lub reklamowane produkty wysyłać należy na adres:
    Marie Zélie S.A.
    al. Grunwaldzka 487 C
    80-309 Gdańsk
    tel. 881-039-434

    Udostępnij

    Podobne produkty

    Brak produktów

    info@mariezelie.com

    Zapraszamy do kontaktu!

    +48 881 039 434

    Telefon odbieramy w dni robocze, w godz. 9.00–15.30

    Wyślij wiadomość, gdy produkt pojawi się na stanie

    Wybierz swój rozmiar i podaj adres email, a powiadomimy Cię gdy pojawi się na stanie.

    Koszyk

    Twój koszyk jest pusty.

    Dokonaj swoich pierwszych zakupów