Praca

SZUKAMY NOWEGO PRACOWNIKA W MARIE ZÉLIE! CZY TO TY?

OSOBISTY OPIEKUN KLIENTA

Zgłoszenia przyjmowaliśmy do godz. 23:59, 21.11.2016.

Uwielbiasz modę? Szyk i elegancja to dla Ciebie codzienność? Świetnie działasz w social media? Dobrze odnajdujesz się w kreatywnym rozwiązywaniu problemów? Potrafisz szybko reagować? Nie stronisz od prozaicznych zadań? Może to właśnie Ciebie szukamy na stanowisko pracownika obsługi klienta w firmie Marie Zélie!

Marie Zélie to młoda marka na rynku mody kobiecej. Wierzymy w kobiecość i elegancję, proponujemy stroje ponadczasowe i uniwersalne, ale zarazem wyjątkowe. Swoje działania opieramy na wartościach chrześcijańskich. Mimo krótkiego okresu istnienia nasza marka rozwija się bardzo dynamicznie. Dlatego też potrzebujemy nowej osoby w naszym zespole, takiej, która pomoże nam ogarnąć codzienne wyzwania i wyjątkowo dobrze obsłuży naszych klientów!

OGÓLNE WARUNKI

✓ miejsce pracy: Gdańsk, pracownia Marie Zélie, tuż obok przystanku PKM Kiełpinek

✓ przyjazne środowisko ludzi nastawionych na wspólny cel, nastawienie na współpracę, a nie rywalizację

✓ wymiar czasu: pełen etat, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

  • dwa tygodnie testowe dla obu stron (oczywiście, że płatne!)
  • 3 miesiące umowa-zlecenie
  • po 3 miesiącach decyzja i umowa o pracę

✓ wynagrodzenie na poziomie 2000 zł netto miesięcznie (ok. 2670 zł brutto)

WYMAGANIA

  • cechy osobowościowe:
    • duże umiejętności interpersonalne
    • łatwe nawiązywanie kontaktów i prowadzenie rozmowy
    • umiejętność łagodzenia sporów i reagowania w sytuacjach konfliktowych
    • duża stabilność emocjonalna
  • umiejętności:
    • wysoka kultura języka i biegłe posługiwanie się polszczyzną
    • postawa gotowości do pomocy klientom (preferowane doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta)
    • szybkie pisanie na klawiaturze
    • sprawność manualna (estetyczne pakowanie paczek)
    • obsługa mediów społecznościowych (Facebook, Pinterest, Instagram, etc.)
    • podstawowa
    • znajomość jęz. angielskiego na poziomie A2
  • opcjonalnie:
    • zainteresowanie modą
    • znajomość jęz. angielskiego na poziomie B2
    • kaligrafia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Zadania:

  • podstawowe obowiązki biurowe (utrzymanie porządku)
  • obsługa zamówień:
    • kompletowanie zamówień
    • pakowanie paczek
    • wysyłka towaru
    • obsługa zwrotów i wymian
  • kontakt z klientem (mail, livechat, telefon, facebook)
  • pomoc w bieżących potrzebach

Jeśli chcesz do nas dołączyć, na adres zespol@mariezelie.com wyślij swoje CV, a w treści maila podaj link do profilu na facebooku (a także prowadzonych fanpejdży i innych kanałów w social media) oraz cztery powody, dla których powinniśmy zatrudnić właśnie Ciebie

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.

Koszyk

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów